tryb pełnoekranowy
na skróty

Sesja na wieczorze panieńskim

Informacje dotyczące sesji podczas wieczorów panieńskich

Wieczory panieńskie

Sesja na wieczorze panieńskim

Oprócz zdjęć ślubnych wykonuję również sesje na wieczorach panieńskich. Najczęściej spotykamy się z Dziewczynami w początkowej fazie wieczoru i idziemy na fajny spacer podczas, którego robimy zdjęcia w mniejszych i większych grupkach. W przerwach od ustawianych zdjęć robię spacerowy reportaż 🙂

Sesja wieczór panieński Bydgoszcz i Toruń
Tak było u Moniki – więcej: sesja na wieczorze panieńskim w Toruniu (załapałem się nawet na selfie!)

Przykładowe zdjęcia z sesji

Na pewno chciałybyście zobaczyć przykładowe galerie zdjęć z innych wieczorów. Poniżej zamieszczam linki:

GIF wieczór panieńskiGosia z dziewczynami – więcej: wieczór panieński w Toruniu

Ile otrzymamy zdjęć? Co z publikacją?

Nie określam limitu ilości zdjęć, które dostaniecie po sesji. To ile ujęć otrzymacie zależy od ilości uczestniczek i najczęściej zamyka się w przedziale od 50 do 100.

Na blogu publikuję tylko fragmenty niektórych sesji. Robię to oczywiście tylko wtedy gdy otrzymam Waszą zgodę.

Przekazanie zdjęć

Kiedy zdjęcia będą gotowe i jak je odbierzemy? Wasze zdjęcia będą gotowe maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Jeśli wesele jest wcześniej i chcecie zrobić Pannie Młodej zdjęciowy prezent dajcie mi o tym znać. Dostaniecie dwa linki ze zdjęciami – jeden do ich pobrania w pełnym rozmiarze, a drugi do tajnej i poufnej galerii, do której adres i hasło będziecie znać tylko Wy.

Sesja wieczór panieński Bydgoszcz i Toruń
Monia z Dziewczynami – więcej: wieczór panieński w Bydgoszczy

Gdzie, co i jak?

Gdzie możemy się spotkać? Sesje na wieczorach panieńskich najczęściej  wykonuję w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, więc jeśli planujecie tam spędzić Wasz wieczór to możecie się śmiało odzywać. Jeżeli gdzieś w obszarze tych miast to oczywiście też tam dotrę.

Bardzo ważna jest godzina, o której będziemy robić zdjęcia – musimy to ustalić sobie wcześniej tak, abyście mogły wkomponować zdjęcia w swój plan wieczoru. Alkohol? Wcześniejszy drink nie jest zabroniony, w końcu ma być wesoło, a lekkie rozluźnienie sprzyja ilości roześmianych zdjęć.

GIF wieczór panieńskiPotem po sobie posprzątaliśmy – więcej: sesja na panieńskim Gosi w Toruniu

Nawet jeżeli organizujecie wieczór panieński w trybie last minute i zostało naprawdę mało czasu to nie wstydźcie się zapytać o wolny termin – może uda się coś zrobić.

Gdzie podpisać?:)

Jak jesteście zdecydowane (albo macie jakieś pytania?) to super, czekam na Waszą wiadomość. Odsyłam Was do podstrony kontakt. Odpiszę jak najszybciej dam radę.

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

W tym roku po raz pierwszy stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z sezonu  2018. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam do sprawdzania wideo.

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają.