tryb pełnoekranowy
na skróty

Sesja na wieczorze panieńskim

Informacje dotyczące sesji podczas wieczorów panieńskich

Wieczory panieńskie

Sesja na wieczorze panieńskim

Oprócz zdjęć ślubnych wykonuję również sesje na wieczorach panieńskich. Najczęściej spotykamy się z Dziewczynami w początkowej fazie wieczoru i idziemy na fajny spacer podczas, którego robimy zdjęcia w mniejszych i większych grupkach. W przerwach od ustawianych zdjęć robię spacerowy reportaż 🙂


Tak było u Moniki – więcej zdjęć i gifów na blogu (załapałem się nawet na selfie!)

Przykładowe zdjęcia z sesji

Na pewno chciałybyście zobaczyć przykładowe galerie zdjęć z innych wieczorów. Poniżej zamieszczam linki:

Co z publikacją zdjęć?

Na blogu publikuję tylko fragmenty niektórych sesji. Robię to oczywiście tylko wtedy gdy otrzymam Waszą zgodę.

Przekazanie zdjęć

Kiedy zdjęcia będą gotowe i jak je odbierzemy? Wasze zdjęcia będą gotowe maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Jeśli wesele jest wcześniej i chcecie zrobić Pannie Młodej zdjęciowy prezent to i w tydzień da radę. Dostaniecie dwa linki ze zdjęciami – jeden do ich pobrania w pełnym rozmiarze, a drugi do tajnej i poufnej galerii, do której adres i hasło będziecie znać tylko Wy.


Monia z Dziewczynami – więcej na blogu

Gdzie, co i jak?

Bardzo ważna jest godzina, o której będziemy robić zdjęcia – musimy to ustalić sobie wcześniej tak, abyście mogły wkomponować zdjęcia w swój plan wieczoru. Alkohol? Wcześniejszy drink nie jest zabroniony, w końcu ma być wesoło, a lekkie rozluźnienie sprzyja ilości roześmianych zdjęć.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam :). Podczas sesji ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście.