tryb pełnoekranowy
na skróty

Sesja na wieczorze panieńskim

Informacje dotyczące sesji podczas wieczorów panieńskich

Wieczory panieńskie

Sesja na wieczorze panieńskim

Oprócz zdjęć ślubnych wykonuję również sesje na wieczorach panieńskich. Najczęściej spotykamy się z Dziewczynami w początkowej fazie wieczoru i idziemy na fajny spacer podczas, którego robimy zdjęcia w mniejszych i większych grupkach. W przerwach od ustawianych zdjęć robię spacerowy reportaż 🙂


Tak było u Moniki – więcej zdjęć i gifów na blogu (załapałem się nawet na selfie!)

Przykładowe zdjęcia z sesji

Na pewno chciałybyście zobaczyć przykładowe galerie zdjęć z innych wieczorów. Poniżej zamieszczam linki:

Co z publikacją zdjęć?

Na blogu publikuję tylko fragmenty niektórych sesji. Robię to oczywiście tylko wtedy gdy otrzymam Waszą zgodę.

Przekazanie zdjęć

Kiedy zdjęcia będą gotowe i jak je odbierzemy? Wasze zdjęcia będą gotowe maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Jeśli wesele jest wcześniej i chcecie zrobić Pannie Młodej zdjęciowy prezent to i w tydzień da radę. Dostaniecie dwa linki ze zdjęciami – jeden do ich pobrania w pełnym rozmiarze, a drugi do tajnej i poufnej galerii, do której adres i hasło będziecie znać tylko Wy.


Monia z Dziewczynami – więcej na blogu

Gdzie, co i jak?

Bardzo ważna jest godzina, o której będziemy robić zdjęcia – musimy to ustalić sobie wcześniej tak, abyście mogły wkomponować zdjęcia w swój plan wieczoru. Alkohol? Wcześniejszy drink nie jest zabroniony, w końcu ma być wesoło, a lekkie rozluźnienie sprzyja ilości roześmianych zdjęć.

Gdzie podpisać?:)

Jak jesteście zdecydowane (albo macie jakieś pytania?) to super, czekam na Waszą wiadomość. Odsyłam Was do podstrony kontakt. Odpiszę jak najszybciej dam radę.

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to pewnie szukacie fotografa na swój ślub albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia ślubne.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji.

Jak będziecie chcieli dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo będziecie mieli do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

W tym roku po raz pierwszy stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z sezonu  2018. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam do sprawdzania wideo.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają.