tryb pełnoekranowy
na skróty

Sesja na wieczorze panieńskim

Informacje dotyczące sesji podczas wieczorów panieńskich

Wieczory panieńskie

Sesja na wieczorze panieńskim

Oprócz zdjęć ślubnych wykonuję również sesje na wieczorach panieńskich. Najczęściej spotykam się z Dziewczynami w początkowej fazie wieczoru i idziemy na spacer podczas, którego robimy zdjęcia w mniejszych i większych grupkach. W przerwach od ustawianych zdjęć robię spacerowy reportaż.

Sesja wieczór panieński Bydgoszcz i Toruń
Tak było u Moniki – więcej: sesja na wieczorze panieńskim w Toruniu (na końcu galerii bonus)

Przykładowe zdjęcia z sesji

Na pewno chciałybyście zobaczyć przykładowe galerie zdjęć z innych wieczorów. Poniżej zamieszczam linki:

GIF wieczór panieńskiGosia z dziewczynami – więcej: wieczór panieński w Toruniu

Sesja na wieczorze panieńskim – FAQ

Ile zdjęć otrzymamy?

Nie określam limitu ilości zdjęć, które dostaniecie po sesji. To ile ujęć otrzymacie zależy od ilości uczestniczek i najczęściej zamyka się w przedziale od 50 do 100.

W jakich miastach fotografujesz?

Najczęściej są to: Warszawa, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Bydgoszcz i Toruń

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

W ciągu maksymalnie 2 tygodni udostępnię Wam galerię online oraz paczkę do pobrania wszystkich zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Czy opublikujesz zdjęcia z naszej sesji na swoich social mediach lub stronie www?

Publikuję tylko fragmenty niektórych sesji. Robię to oczywiście tylko wtedy gdy otrzymam Waszą zgodę.

Jaki jest koszt sesji na wieczorze panieńskim?

Zauważyłem, że często zaglądacie tutaj szukając “sesja wieczór panieński cena” 😉 Koszt wykonania przeze mnie sesji to od 600 do 1000zł (zależnie od tego jak daleko muszę do Was dojechać). Jeśli chcecie się dowiedzieć ile to będzie w Waszym przypadku to napiszcie do mnie korzystając z formularza kontaktowego, podając przy tym termin i miasto.

Jaka jest najlepsza pora dnia na sesję?

Najlepsza pora dnia na sesję zmienia się wraz z biegiem roku. Lubię umawiać się na zdjęcia ok. 2h przed zachodem słońca.

Czy może nas fotografować kobieta?

Tak, zdjęcia podczas sesji na wieczorach panieńskich robię wymiennie z Magdą.

Przekazanie zdjęć

Wasze zdjęcia będą gotowe maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Jeśli wesele jest wcześniej i chcecie zrobić Pannie Młodej zdjęciowy prezent dajcie mi o tym znać. Dostaniecie dwa linki ze zdjęciami – jeden do ich pobrania w pełnym rozmiarze, a drugi do galerii na hasło, do której dostęp będziecie mieć tylko Wy.

Sesja wieczór panieński Bydgoszcz i Toruń
Monia z Dziewczynami – więcej: wieczór panieński w Bydgoszczy

Gdzie, co i jak?

Gdzie możemy się spotkać? Sesje na wieczorach panieńskich najczęściej  wykonuję w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, więc jeśli planujecie tam spędzić Wasz wieczór to możecie się śmiało odzywać.

Bardzo ważna jest godzina, o której będziemy robić zdjęcia – musimy to ustalić wcześniej tak, abyście mogły wkomponować zdjęcia w swój plan wieczoru. Alkohol? Wcześniejszy drink nie jest zabroniony, w końcu ma być wesoło, a lekkie rozluźnienie sprzyja ilości roześmianych zdjęć.

GIF wieczór panieńskiPotem po sobie posprzątaliśmy – więcej: sesja na panieńskim Gosi w Toruniu

Nawet jeżeli organizujecie wieczór panieński w trybie last minute i zostało naprawdę mało czasu to nie wstydźcie się zapytać o wolny termin – może uda się coś zrobić. Sesje na wieczorach Panieńskich wykonuję wymiennie z Magdą, więc co dwa kalendarze to nie jeden 🙂

Gdzie podpisać?:)

Jak jesteście zdecydowane (albo macie jakieś pytania?) to super, czekam na Waszą wiadomość. Odsyłam Was do podstrony kontakt. Odpiszę jak najszybciej dam radę.

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

W tym roku po raz kolejny stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z mijającego sezonu  ślubnego. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam Was do sprawdzenia moich wpisów o najlepszych zdjęciach ślubnych 2020, zdjęciowe podsumowanie 2019 oraz ulubione zdjęcia ślubne 2018.

 

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Fotografia nieruchomości

W mojej ofercie oprócz fotografii ślubnej znajdziecie również fotografię nieruchomości i zdjęcia wnętrz. Profesjonalne zdjęcia mieszkań pomogą Wam sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Szczegóły współpracy w zakresie sesji mieszkań i domów wraz z cennikiem zawarłem na podstronie dot. tego zagadnienia - fotografia nieruchomości.

Projektowanie albumów ślubnych

Projektuję albumy ślubne nie tylko dla Par, których śluby fotografowałem. Zajmuję się również projektowaniem albumów z dostarczonych zdjęć. Na podlinkowanej w poprzednim zdaniu stronie znajdziecie informacje dotyczące procesu projektowania i najczęściej zadawane pytania (np. formaty albumów, koszty - ile kosztuje album ślubny, czas realizacji). Natomiast jeśli interesują Was przykładowe realizacje to kilka z nich znajdziecie na stronie poświęconej dostępnym wariantom albumów ślubnych.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają. Więcej na ten temat znajdziecie we wpisie na blogu.