tryb pełnoekranowy
na skróty

TOP GIFów 2019

Moje ulubione 30 GIFów, które zrobiłem w 2019 roku.

Para młoda na huśtawce

TOP GIFów 2019

Z każdej sesji czy reportażu, który wykonuję, wracam zawsze z kilkoma GIF-ami. Są one ciekawym przerywnikiem w galeriach dla gości moich Par.

Tym razem postanowiłem wybrać moje ulubione GIF-y z 2019r. i stworzyć dla Was artykuł rodem z Proroka Codziennego. Znajdziecie tutaj animacje z sesji narzeczeńskich, rodzinnych, ślubnych, a także ślubów, wesel i sesji na wieczorach panieńskich.

Całość nie ma charakteru rankingu – kolejność losowa.

#1. Leon

GIF z sesji rodzinnej Leona, Darii i Macieja. Daria i Maciej to totalni rekordziści, bo widzieliśmy się już na sesji narzeczeńskiej, ślubnej, weselu i brzuszkach. Nasze ostatnie zdjęcia to właśnie Leon biegający po lesie 🙂

#2. Jagoda i Arek – huśtawka

Na sesji Jagody i Arka mocno wiało, a to daje fajne efekty na GIF-ach. Oprócz tego zrobiliśmy jeszcze kilka – niektóre z nich zobaczycie w dalszej części tego wpisu.

#3. Dorota i Łukasz – odbicie, Ostromecko

Tej miejscówki na pewno nie trzeba Wam przedstawiać. Z Dorotą i Łukaszem fociliśmy w Ostromecku. Przy tej okazji powstał GIF w odbiciu stawu za pałacem w głębi parku.

#4. Magda i Paweł – w stronę słońca

Bardzo lubię tego GIF-a, bo uważam, że idealnie pasuje do Magdy i Pawła (wystarczy powiedzieć, że w podróż poślubną M&P pojechali autostopem). Magda to super artystka, jej prace sprawdzicie na IG.

#5. Magda i Paweł – flara

GIF pod światło, gdzie w połowie Magda z Pawłem wyłączają flarę zasłaniając mi słońce.

#6. Magda i Paweł – kołowrotek

Ostatnia animacja z Magdą i Pawłem z samego końca sesji, już po zachodzie słońca.

#7. Jagoda i Arek – spacer w lesie

Minimalistyczny GIF Jagody i Arka.

#8. Agata i Mati – liście

Super sesja z super Parą. Rzuciliśmy liśćmi, bo jesień i mogliśmy.

#9. Dominika i Michał – welon

Z Dominiką i Michałem pobiliśmy rekord w kategorii “krótka sesja”. Zrobiliśmy fajne zdjęcia, a całość zamknęła się w 9min. To znaczy, że powyżej widzicie w sporym zaokrągleniu 1% sesji.

#10. Dorota i Marcin – weź tę szyszkę

Szyszka z Dorotą i Marcinem. Znacie miejsce?

#11. Dorota i Łukasz – zachód słońca

Jeszcze jeden GIF Doroty i Łukasza – miejsce prawie to samo. Tym razem udało się nam złapać zachodzące słońce.

#12. Jagoda i Arek – wiatr

Już przy huśtawce pisałem, że tego dnia mocno wiało.

#13. Jagoda i Arek – backstage

Szalony GIF z backstage’u sesji Jagody i Arka.

#14. Michalina i Tomek – błogosławieństwo

Błogosławieństwo ślubu Michaliny i Tomka w Bydgoskiej Farze.

#15. Dominika i Michał – gołębie

Dominika i Michał po zdjęciu grupowym w dniu swojego ślubu wypuszczali białe gołębie, a te wybrały idealny do GIF-a kierunek. Drugą fajną sprawą w tym GIF-ie są reakcje poszczególnych osób.

#16. Dorota i Marcin – ryż

Dorota i Marcin zostali obsypani ryżem przed wejściem na salę, a ja stałem w odpowiednim miejscu. Marcin to zajawkowicz klasycznych aut, co zresztą widzicie.

#17. Magda i Paweł – rzut kieliszkami

Lubię tego GIF-a, bo po wypuszczeniu przez Magdę i Pawła kieliszków ostrość przechodzi na podłogę za nimi. pokazując reakcję na dźwięk tłuczonego szkła państwa po lewej.

#18. Marta i Tomek – pierwszy taniec

Widowiskowy pierwszy taniec Marty i Tomka.

#19. Jagoda i Arek – taniec w chmurach

Jagoda i Arek swój pierwszy taniec zatańczyli w ciężkim dymie.

#20. Ania i Jamie – tany

Tańczący goście weselni na weselu u Ani i Jamiego.

#21. Magda i Paweł – pląsy

Tak Magda z koleżankami pląsała na swoim weselu :).

#22. Dominika i Michał – przejście

Pomimo tego, że mając jeszcze jedną okazję wykadrowałbym niżej to nadal GIF z mojej czołówki.

#23 Ania i Jamie – koncert

Na weselu u Ani i Jamiego udało mi się złapać takiego GIF-a – rock band pod przewodnictwem mamy pana młodego.

#24. Marta i Tomek – tort

Efekty specjalne przy okazji pojawienia się tortu na weselu Marty i Tomka.

#25. Jagoda i Arek – krzesełka

Podczas gry w krzesełka na weselu Jagody i Arka goście, zanim mogli zająć miejsce musieli przynieść jakiś fant. Wiedząc co to będzie mogłem wcześniej zająć odpowiednie miejsce.

#26. Marta i Tomek – wesele

Goście bawiący się na weselu Marty i Tomka.

#27. Jagoda i Arek – zimne ognie

Zimne ognie na weselu u Jagody i Arka.

#28. Marta i Tomek – shot

Podczas wesela przy barze zawsze można uchwycić coś fajnego. Tutaj udało mi się złapać super reakcję gości.

#29. Wieczór panieński Gosi

Tutaj duet animacji z wieczoru panieńskiego Gosi. Dziewczyny były królowymi GIF-ów i miały masę pomysłów.
Just in case: kieliszki były plastikowe, a po rzucie wszystko po sobie posprzątaliśmy.

#30. Wieczór panieński Pauliny

Paulina zanim na dobre zaczęła zabawę podczas swojego wieczoru panieńskiego musiała najpierw odnaleźć wszystkie swoje koleżanki i za każdym razem wykonać jakieś zadanie.

To by było na tyle

Jeśli spodobał się Wam ten wpis to możecie go udostępnić na Facebooku.
Znajdziecie mnie też na IG – @adamkolodziejczakcom.
Zapraszam Was także na mój fanpage.

Podobało sie? Sprawdź też:


Napisz komentarz::

* wymagane


Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

W tym roku po raz kolejny stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z mijającego sezonu  ślubnego. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam Was do sprawdzenia moich wpisów o najlepszych zdjęciach ślubnych 2020, zdjęciowe podsumowanie 2019 oraz ulubione zdjęcia ślubne 2018.

 

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Fotografia nieruchomości

W mojej ofercie oprócz fotografii ślubnej znajdziecie również fotografię nieruchomości i zdjęcia wnętrz. Profesjonalne zdjęcia mieszkań pomogą Wam sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Szczegóły współpracy w zakresie sesji mieszkań i domów wraz z cennikiem zawarłem na podstronie dot. tego zagadnienia - fotografia nieruchomości.

Projektowanie albumów ślubnych

Projektuję albumy ślubne nie tylko dla Par, których śluby fotografowałem. Zajmuję się również projektowaniem albumów z dostarczonych zdjęć. Na podlinkowanej w poprzednim zdaniu stronie znajdziecie informacje dotyczące procesu projektowania i najczęściej zadawane pytania (np. formaty albumów, koszty - ile kosztuje album ślubny, czas realizacji). Natomiast jeśli interesują Was przykładowe realizacje to kilka z nich znajdziecie na stronie poświęconej dostępnym wariantom albumów ślubnych.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają. Więcej na ten temat znajdziecie we wpisie na blogu.