tryb pełnoekranowy
na skróty

Kontakt

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Facebook icon /adamkolodziejczakcom

Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do kontaktu. Wystarczy, że wypełnicie formularz, a ja odpiszę najszybciej jak będę mógł.

Gdybyście chcieli do mnie napisać w innej sprawie niż ślub (może wieczór panieński?) to w pola “ceremonia” i “wesele” możecie wpisać co chcecie:)

* pole wymagane
Adam Kołodziejczak – o mnie

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam :). Podczas sesji ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście.