tryb pełnoekranowy
na skróty

Karola i Wojtek

Agroturystyczne wesele na wolnym wybiegu

fotograf ślubny Bydgoszcz

Karola i Wojtek od początku chcieli zrobić wesele po swojemu i przez to od samego podpisania umowy byłem mega ciekawy jak to wszystko się uda. Impreza miała być “na wolnym wybiegu” i bez żadnego ciśnienia dlatego też na miejscówkę wybrali gospodarstwo agroturystyczne, które jak się okazało sprzyjało swobodnej atmosferze i jak najbardziej dało radę. To, że goście mogli chillować przy ognisku, w ogrodzie albo przy stolikach na zewnątrz nie przełożyło się na gorszą frekwencję na parkiecie i wszyscy super się bawili.

Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że było to wesele nietypowe. Organizacja własnego ślubu i wesela to stresująca misja, a wyrwanie się ze standardowych ram weselnych to duża odwaga, więc tym bardziej propsy dla Karoli i Wojtka za to, że zrobili wszystko tak, jak mieli ochotę. W tym miejscu możemy dodać otuchy wszystkim przyszłym Parom Młodym i powiedzieć, że jeżeli tylko macie chęć zrobić coś inaczej to niczym się nie stresujcie i działajcie.

Dzisiaj jako podkład dźwiękowy proponuję piosenkę, którą K&W wybrali na swój pierwszy taniec. Po weselu tak mi się wkręciła, że otwiera moją topkę z 2018 na Spotify – polecam!


Napisz komentarz::

* wymagane


Kontakt
Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to skorzystajcie, proszę, z formularza kontaktowego.

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to pewnie szukacie fotografa na swój ślub albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia ślubne.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji.

Jak będziecie chcieli dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo będziecie mieli do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

W tym roku po raz pierwszy stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z sezonu  2018. Zapraszam do sprawdzania wideo.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście.