tryb pełnoekranowy
na skróty

Fotografia ślubna

Szczegóły dotyczące oferty fotografii ślubnej w Bydgoszczy i okolicach.

Fotografia ślubna

Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną. Zapewniając obsługę fotograficzną Młodej Parze towarzyszę jeszcze przed dniem zaślubin. Plener narzeczeński jest idealną okazją dla Pary, aby odetchnąć w nerwowym czasie przygotowań do ceremonii, a za razem do poznania swojego fotografa i przełamania pierwszych lodów.

Naturalne zdjęcia

Podczas postprodukcji szczególną uwagę zwracam na prawidłowe oddanie kolorów. W przypadku mojej obróbki barwy będą subtelnie uwydatnioną wersją tego, co widzieliśmy na własne oczy podczas ceremonii, wesela czy sesji. Kiedyś mieliśmy sesje ślubne w studio, często pomiędzy ślubem cywilnym, a kościelnym. Później modny był kolor selektywny – każdy widział zdjęcia złotych obrączek na czarno-białym tle. Teraz swój czas świętują fotografie przypominające kolorystyką efekty z Instagrama lub film w kinie. Na pewno niektóre z tak obrobionych zdjęć są bardzo ładne, jednak z całą pewnością naturalny styl i prawdziwe kolory nigdy się nie zestarzeją. Dzięki temu nie tylko za 5 ale i za 50 lat, kiedy wrócicie do zdjęć, które z wielką chęcią dla Was wykonam, nie będziecie musieli się ich wstydzić.

Zdjęcia, albumy tradycyjne, fotoalbumy

Najczęściej reportaż ślubny, który wykonuję zawiera około 500 obrobionych fotografii przekazywanych na pendrivie ze specjalnie zaprojektowaną na ten dzień okładką oraz elegancki album tradycyjny, lub fotoalbum w którym znajduje się około 100 fotografii będących przekrojem wydarzeń w dniu ślubu – zdjęć ślubnych, weselnych, z pleneru oraz błogosławieństwa i przygotowań. Oferta jest jednak w pełni elastyczna – w razie pytań proszę o kontakt.

Plener ślubny i narzeczeński

Nieodzowny element fotografii ślubnej. Miejsca, w których najczęściej realizuje sesje to ciche, zielone tereny, w których poczujecie się swobodnie. Jeżeli marzycie o zdjęciach nad morzem lub w górach to świetnie, bo też bardzo lubię te sesje. Nic nie szkodzi jeżeli nie najlepiej czujecie się przed obiektywem – na pewno sobie poradzimy i otrzymacie zdjęcia, do których będziecie często wracać.

Imprezy okolicznościowe

Poza fotografią ślubną realizuję także sesje prywatne.

  • wieczory panieńskie
  • plenerowe sesje rodzinne
  • fotografia portretowa

Przykładowy pakiet ślubny

Fotograf na wesele w Bydgoszczy i okolicach.

Wykonywane zdjęcia

Błogosławieństwo i przygotowania

Zdjęcia podczas kameralnej uroczystości pobłogosławienia Pary Młodej przez rodziców oraz krótkich przygotowań. Na miejsce przyjeżdżam około godzinę przed błogosławieństwem. Jest to idealna pora, aby uwiecznić detale, ostatnie fragmenty ubierania sukni ślubnej, a później również błogosławieństwa.

Ślub

Fotografia ślubna obejmująca ceremonię i składanie życzeń. Podczas życzeń staram się wykonać portrety jak największej ilości osób, abyście mogli później wspominać osoby, które towarzyszyły Wam w tym ważnym dla Was dniu.

Wesele

Obsługa fotograficzna na weselu. To przede wszystkim zdjęcia z tańca, zabaw ale także zdjęcia z gośćmi w mini-studio, które organizuję na parkiecie w którejś z przerw od tańca i posiłków.

Plener narzeczeński lub ślubny

Sesja plenerowa w dniu ślubu lub innym.

Forma przekazania zdjęć

Pendrive

Grawerowany pendrive ze spersonalizowaną okładką. Na nośniku min. 450 najlepszych, obrobionych fotografii ślubnych. Link do obejrzenia pendrive’a.

Elegancki wyklejany album ślubny lub fotoalbum

Album ślubny zawierający około 100 zdjęć formatu 13×18 lub 15×23 wymienny na fotoalbum.

Galeria ślubna na moim blogu

Prywatna lub publiczna galeria ślubna z Waszymi zdjęciami.

Zestaw odbitek wraz z grawerowanym opakowaniem

Częsty wybór jako prezent dla rodziców spisuje się również jeżeli nie zależy Wam na albumie, a jedynie wysokiej klasy odbitkach.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie