tryb pełnoekranowy
na skróty

Fotografia ślubna

Szczegóły dotyczące oferty fotografii ślubnej i sesji na wieczorach panieńskich. Mieszkam w Bydgoszczy, fotografuję w całej Polsce.

Fotografia ślubna

Sesja narzeczeńska

Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną. Zapewniając obsługę fotograficzną mogę towarzyszyć Wam jeszcze przed dniem zaślubin. Sesja narzeczeńska będzie dla Was idealną okazją, aby odetchnąć w nerwowym czasie przygotowań do ślubu, a zarazem poznać styl pracy swojego fotografa. Taką sesję możemy zrealizować nawet kilka miesięcy przed ślubem – dzięki temu będziecie mogli wykorzystać te zdjęcia również podczas wesela np. w postaci prezentów dla rodziców. Może będziecie robić prezentację lub film dla rodziców? Wtedy też na pewno przydadzą się Wasze zakochane zdjęcia:)


Więcej zdjęć z sesji narzeczeńskiej Izy i Łukasza

Sesja narzeczeńska to nieodzowny element fotografii ślubnej. Miejsca, w których najczęściej realizuje sesje to ciche, zielone tereny, w których poczujecie się swobodnie. “Hola hola Adamie! Piszesz, że to zielone i ciche tereny, a wyżej i niżej widzę zdjęcia z miasta!” Tak, bo Bydgoszcz jest bardzo ładna, a jak dobrze wybierzemy dzień tygodnia i porę dnia to i w centrum damy radę zrobić spokojne zdjęcia. Szczególnie podczas sesji narzeczeńskiej, bo suknia ślubna jednak dużo bardziej ściąga spojrzenia przechodniów. Jeżeli marzycie o zdjęciach nad morzem lub w górach to świetnie, bo też bardzo lubię te sesje. Nic nie szkodzi jeżeli nie najlepiej czujecie się przed obiektywem – na pewno sobie poradzimy i otrzymacie zdjęcia, do których będziecie często wracać.


Inne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Darii i Macieja

Sesja ślubna

Adam, gdzie zrobić sesję? Weź doradź! No problemo! Robiłem już zdjęcia w wielu miejscach i możliwe, że znajdziecie pośród nich coś dla siebie. Wiadomo, że piękne miejsca mogą pomóc i czasami warto pojechać gdzieś dalej, ale zdjęcia to przede wszystkim Wy i dobra atmosfera. Bardzo prawdopodobne, że najlepsze zdjęcia zrobimy w miejscu dobrze Wam znanym, które często wspólnie odwiedzaliście, które znacie i lubicie. Może to być nawet Wasz ulubiony park, las, działeczka albo jezioro. I nic nie szkodzi, że w tle nie będzie wieży Eiffla 🙂


Więcej zdjęć Darii i Jędrzeja

Zdjęcia, albumy tradycyjne, fotoalbumy

Najczęściej reportaż ślubny, który wykonuję zawiera około 450 obrobionych fotografii przekazywanych na pendrivie ze specjalnie zaprojektowaną na ten dzień okładką oraz elegancki album tradycyjny, lub fotoalbum w którym znajduje się około 100 fotografii będących przekrojem wydarzeń w dniu ślubu – zdjęć ślubnych, weselnych, z sesji oraz błogosławieństwa i przygotowań. Oferta jest jednak w pełni elastyczna – w razie pytań proszę o kontakt.


Fotoalbum ślubny w zestawie z pendrive

Przykładowy pakiet ślubny

Wykonywane zdjęcia

Błogosławieństwo i przygotowania

Zdjęcia podczas kameralnej uroczystości pobłogosławienia Pary Młodej przez rodziców oraz krótkich przygotowań. Na miejsce przyjeżdżam około godzinę przed błogosławieństwem. Jest to idealna pora, aby uwiecznić detale, ostatnie momenty ubierania sukni ślubnej, a później również błogosławieństwa.

Ślub

Fotografia ślubna obejmująca ceremonię i składanie życzeń. Podczas życzeń staram się wykonać portrety jak największej ilości osób, abyście mogli później wspominać osoby, które towarzyszyły Wam w tym ważnym dla Was dniu.

Wesele

Obsługa fotograficzna na weselu. To przede wszystkim zdjęcia z tańca, zabaw ale także zdjęcia z gośćmi w mini-studio, które organizuję na parkiecie w którejś z przerw od tańca i posiłków.

Sesja narzeczeńska i/lub ślubna

Sesja plenerowa w dniu ślubu lub innym.

Forma przekazania zdjęć

Pendrive

Grawerowany pendrive ze spersonalizowaną okładką. Na nośniku min. 450 najlepszych, obrobionych fotografii ślubnych. Link do obejrzenia pendrive’a.

Elegancki wyklejany album ślubny lub fotoalbum

Album ślubny zawierający około 100 zdjęć formatu 13×18 lub 15×23 wymienny na fotoalbum.

Galeria ślubna na moim blogu

Prywatna lub publiczna galeria ślubna z Waszymi zdjęciami.

Zestaw odbitek wraz z grawerowanym opakowaniem

Częsty wybór jako prezent dla rodziców spisuje się również jeżeli nie zależy Wam na albumie, a jedynie wysokiej klasy odbitkach. Zdjęcia opakowania na odbitki można obejrzeć na podstronie z albumami.

Naturalne zdjęcia

Podczas postprodukcji szczególną uwagę zwracam na prawidłowe oddanie kolorów. W przypadku mojej obróbki barwy będą subtelnie uwydatnioną wersją tego, co widzieliśmy na własne oczy podczas ceremonii, wesela czy sesji. Z całą pewnością naturalny styl i prawdziwe kolory nigdy się nie zestarzeją. Dzięki temu nie tylko za 5 ale i za 105 lat, kiedy wrócicie do zdjęć, które z wielką chęcią dla Was wykonam, nie będziecie musieli się ich wstydzić.


Inne zdjęcia Justyny i Michała

Adam Kołodziejczak – o mnie

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam :). Podczas sesji ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście.