tryb pełnoekranowy
na skróty

Zdjęcia mieszkań, fotografia nieruchomości

Oferta zdjęć mieszkań i domów

Zdjęcia wnętrz

Zajmuję się fotografią wnętrz na potrzeby wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Profesjonalne zdjęcia mieszkań przyciągają uwagę klientów przeglądających ogłoszenia i mają duży wpływ na ostateczną decyzję o transakcji.

Fotografia nieruchomości Gdańsk
Zdjęcia mieszkań na Booking, Gdańsk

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości pozwalają uwydatnić pozytywne cechy naszego mieszkania. Dzięki odpowiedniemu kadrowaniu jesteśmy w stanie podkreślić przestronność mieszkania. Wybierając odpowiednią porę dnia na sesję, pokażemy wpadające słońce. Poprzez zastosowanie wielokrotnej ekspozycji możemy zobaczyć widok za oknem.

Zdjęcia wnętrz Gdańsk
Zdjęcia wnętrz, Gdańsk

Zdjęcia domów na sprzedaż – cennik

Podstawowy pakiet zawiera 8 zdjęć nieruchomości. Podczas sesji powstaje zazwyczaj więcej ujęć i ostatecznie to klient wybiera zdjęcia, które chce otrzymać. Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu i dokupienia dodatkowych zdjęć.

Koszt pakietu podstawowego to 490zł, dodatkowego zdjęcia pomieszczenia – 40zł, a dodatkowego zdjęcia detalu – 15zł.

Przy stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji stawek.

Profesjonalne zdjęcia domu na sprzedaż
Profesjonalne zdjęcia domu na sprzedaż, Bydgoszcz

Fotografia nieruchomości

Czasami nie wszystko da się przedstawić z ziemi, dlatego prócz klasycznych zdjęć nieruchomości zajmuję się również wykonywaniem zdjęć z powietrza, które doskonale ukażą lokalizację Państwa nieruchomości.

Zdjęcia nieruchomości z drona
Zdjęcia nieruchomości z drona, Gdańsk

Oferta zdjęć nieruchomości

  • Zdjęcia mieszkań, zdjęcia domów – dla właścicieli mieszkań lub domów, którzy wynajmują nieruchomości krótkoterminowo (np. na Booking lub Airbnb) lub chcą sprzedać nieruchomość
  • Zdjęcia budynków – zdjęcia z drona lub z ziemi ukazujące lokalizację budynku lub postęp prac przy budowie
  • Zdjęcia wnętrz – zdjęcia do portfolio architektów, projektantów i firm produkujących wyposażenie wnętrz
  • Zdjęcia lokali – fotografia lokali usługowych na potrzeby marketingowe usługodawców
  • Współpraca z biurami nieruchomości – preferencyjne stawki przy stałej współpracy
  • Współpraca z firmami zarządzającymi mieszkaniami – specjalne oferty dla firm zajmujących się obsługą mieszkań na Booking

Zdjęcia wykonuję w całej Polsce najczęściej fotografując w: Bydgoszczy, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Warszawie.

Zdjęcia domów na sprzedaż Poznań
Zdjęcia domów, Poznań

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych moją ofertą zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Zdjęcia wnętrz – galeria

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

W tym roku po raz kolejny stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z mijającego sezonu  ślubnego. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam Was do sprawdzenia moich wpisów o najlepszych zdjęciach ślubnych 2020, zdjęciowe podsumowanie 2019 oraz ulubione zdjęcia ślubne 2018.

 

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Fotografia nieruchomości

W mojej ofercie oprócz fotografii ślubnej znajdziecie również fotografię nieruchomości i zdjęcia wnętrz. Profesjonalne zdjęcia mieszkań pomogą Wam sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Szczegóły współpracy w zakresie sesji mieszkań i domów wraz z cennikiem zawarłem na podstronie dot. tego zagadnienia - fotografia nieruchomości.

Projektowanie albumów ślubnych

Projektuję albumy ślubne nie tylko dla Par, których śluby fotografowałem. Zajmuję się również projektowaniem albumów z dostarczonych zdjęć. Na podlinkowanej w poprzednim zdaniu stronie znajdziecie informacje dotyczące procesu projektowania i najczęściej zadawane pytania (np. formaty albumów, koszty - ile kosztuje album ślubny, czas realizacji). Natomiast jeśli interesują Was przykładowe realizacje to kilka z nich znajdziecie na stronie poświęconej dostępnym wariantom albumów ślubnych.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają. Więcej na ten temat znajdziecie we wpisie na blogu.