tryb pełnoekranowy
na skróty

O mnie

Kilka słów o mnie i moich pasjach - fotografii i sporcie.

O mnie

Mam na imię Adam, jestem bydgoszczaninem i fanem swojego miasta. Poza fotografią ślubną zajmuję się technologiami webowymi oraz mobilnymi.

Adam Kołodziejczak - fotograf ślubny Bydgoszcz
fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta

Fotografia ślubna

Tworzę reportaże ślubne – to znaczy, że podczas Waszego ślubu i wesela będę uwieczniał momenty, a nie je kreował. Zawsze staram się być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie szukając wyjątkowych kadrów. Staram się, aby dzięki moim zdjęciom Pary mogły zobaczyć sytuacje i chwile, których nie dostrzegły w dniu ślubu.

Fotografia ślubna jest moją pasją. Z wielką chęcią poznam szczegóły Waszego dnia i wykonam dla Was reportaż ślubny – wystarczy, że skontaktujecie się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Fotografia sportowa

Współpracowałem z portalem zuzelend.com tworząc fotoreportaże z meczów Enea Ekstraligi oraz Grand Prix.

Facebook

Czego słuchają bydgoszczanie

Jestem autorem projektu, z którym być może się spotkaliście.

Media

Film został dostrzeżony przez media. Pojawiło się wiele artykułów – pisały nim chociażby Gazeta Wyborcza, Pomorska, Express Bydgoski czy amerykańska CBS News. Reportaże na temat filmu emitowały TVP Info i TVP Bydgoszcz. Inicjatywę docenił Prezydent miasta Bydgoszczy, a wideo stało się najpopularniejszym w YouTube Polska.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie