tryb pełnoekranowy
na skróty

O mnie

Kilka słów o mnie i moich pasjach - fotografii i sporcie.

O mnie

Jestem bydgoszczaninem i fanem swojego miasta. Poza fotografią ślubną zajmuję się technologiami webowymi oraz mobilnymi.

Adam Kołodziejczak - fotograf ślubny Bydgoszcz
fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta

Fotografia ślubna

Fotografią interesuję się odkąd pamiętam. Od 2008 roku moją domeną jest fotografia ślubna. Szukanie odpowiednich kadrów, zatrzymywanie w nich najważniejszych chwil dokumentując prawdopodobnie ten najważniejszy moment w życiu moich klientów sprawia mi nieopisaną przyjemność.

Fotografia sportowa

Współpracowałem z portalem zuzelend.com tworząc fotoreportaże z meczów Enea Ekstraligi oraz Grand Prix.

Facebook

Czego słuchają bydgoszczanie

Jestem autorem projektu, z którym być może się spotkaliście.

Media

Film został dostrzeżony przez media. Pojawiło się wiele artykułów – pisały nim chociażby Gazeta Wyborcza, Pomorska, Express Bydgoski czy amerykańska CBS News. Reportaże na temat filmu emitowały TVP Info i TVP Bydgoszcz. Inicjatywę docenił Prezydent miasta Bydgoszczy, a wideo stało się najpopularniejszym w YouTube Polska.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie