tryb pełnoekranowy
na skróty

O mnie

Kilka słów o mnie i moich pasjach - fotografii i sporcie.

O mnie

Mam na imię Adam, jestem bydgoszczaninem i fanem swojego miasta. Poza fotografią ślubną interesuję się technologiami webowymi oraz mobilnymi.


fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta

Dużo lepiej odnajduję się za aparatem niż przed nim, więc jeśli nieco krępuje Was myśl, że jakiś obcy brodacz ma Wam robić zdjęcia, a przytulaski przed aparatem to nie Wasz żywioł to nie musicie się niczym stresować, bo macie sprzymierzeńca:) Z pewnością szybko znajdziemy wspólny język i zrobimy piękne, naturalne zdjęcia nawet największym wstydnisiom.

Fotografia ślubna

Tworzę reportaże ślubne. To znaczy, że podczas Waszego ślubu i wesela będę uwieczniał momenty, a nie je kreował. Zawsze chcę być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie szukając wyjątkowych kadrów. Staram się, aby dzięki moim zdjęciom Pary mogły zobaczyć sytuacje i chwile, których nie dostrzegły w dniu ślubu.

Fotografia ślubna sprawia mi wielką frajdę. Z wielką chęcią poznam szczegóły Waszego dnia i wykonam dla Was reportaż ślubny – wystarczy, że skontaktujecie się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Fotografia sportowa

Współpracowałem z portalem zuzelend.com tworząc fotoreportaże z meczów Enea Ekstraligi oraz Grand Prix.


Czego słuchają bydgoszczanie

Jestem autorem projektu, z którym być może się spotkaliście.

Media

Film został dostrzeżony przez media. Pojawiło się wiele artykułów – pisały nim chociażby Gazeta Wyborcza, Pomorska, Express Bydgoski czy amerykańska CBS News. Reportaże na temat filmu emitowały TVP Info i TVP Bydgoszcz. Inicjatywę docenił Prezydent miasta Bydgoszczy, a wideo stało się najpopularniejszym w YouTube Polska.

Facebook

Adam Kołodziejczak – o mnie

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam :). Podczas sesji ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście.