tryb pełnoekranowy
na skróty

Albumy ślubne, fotoalbumy, pendrive

przykładowe realizacje albumów ślubnych

Fotoalbum ślubny i pendrive – komplet

Zestaw łączący fotoalbum i pendrive w jednym opakowaniu. Tkanina, którą obite jest pudełko oraz fotoalbum zmienia kolor zależnie od kąta pod jakim patrzymy.

Fotoalbumy ślubne

Najefektowniejszy sposób zaprezentowania zdjęć ślubnych. Standardowy fotoalbum ślubny, który oferuję Parom Młodym zawiera 20 rozkładówek formatu 30x30cm. Sztywne karty i sposób szycia fotoalbumu sprawiają, że po otwarciu uzyskujemy płaską powierzchnię o rozmiarze 60x30cm. Fotoalbum zapakowany jest w elegancką, drewnianą kasetkę z grawerem. Okładka fotoalbumu jest taka sama jak w przypadku albumu tradycyjnego – zawiera zdjęcie pod akrylową płytką oraz grawer z imionami.

Albumy tradycyjne

Tradycyjne albumy ślubne o wymiarach 30x30cm. Album wyklejany jest zdjęciami formatu 13x18cm lub 15x23cm w białych ramkach. Grawerowana okładka z ekoskóry wzbogacona jest o zdjęcie Pary Młodej pod akrylową płytką.

Pendrive lub płyta

W wersji cyfrowej zdjęcia przekazywane są na grawerowanym pendrive lub płycie DVD w spersonalizowanym opakowaniu.

Opakowania na odbitki

Opakowania na odbitki są efektownym, a jednocześnie niedrogim pomysłem na pamiątkę bądź prezent. Opakowanie mieści do 100 odbitek formatu 15x23cm. Dostępne są różne kolory. Na zdjęciach prezent dla rodziców Beaty i Kacpra.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Jestem studentem elektroniki i telekomunikacji na UTP w Bydgoszczy.

Kontakt
Czego słuchają bydgoszczanie