tryb pełnoekranowy
na skróty

Albumy ślubne, fotoalbumy, pendrive

przykładowe albumy ślubne, odbitki, fotoksiążki i pendrive

Fotoalbum i pendrive ślubny

Zestaw łączący fotoalbum ślubny i pendrive w jednym opakowaniu. Tkanina, którą obite jest pudełko oraz fotoalbum może zmieniać kolor zależnie od kąta pod jakim patrzymy, ale to, w jakim kolorze będzie Wasz album wybierzecie sami.

Fotoalbum to najefektowniejszy sposób zaprezentowania zdjęć ślubnych. Standardowy fotoalbum ślubny, który oferuję Parom Młodym zawiera 20 rozkładówek formatu 20x20cm lub 30x30cm. Sztywne karty i sposób szycia fotoalbumu sprawiają, że po otwarciu uzyskujemy płaską powierzchnię.

Fotoksiążki ślubne

Fotoksiążki w odróżnieniu od fotoalbumów mają miękkie karty. Dlatego po otwarciu, na środku, gdzie schodzą się zdjęcia możemy zauważyć niewielki grzbiet.

Fotoksiążki zapakowane są w box mieszczący zarówno pendrive jak i samą książkę. Najczęściej taka fotoksiążka ma około 40 stron 30x20cm. Kolor i grawerunek na okładkach możecie oczywiście wybrać sami.


Pendrive

Jeżeli nie zdecydujecie się na album to zdjęcia otrzymacie na spersonalizowanym nośniku USB.

Opakowania na odbitki

Jeżeli zastanawiacie się nad prezentem dla rodziców to może być opcja dla Was. Sami wybierzecie zdjęcia (100 szt.) do opakowania z grawerunkiem. Odbitki mają wymiary 15x23cm i naświetlane są na papierze, który się nie palcuje.

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

W tym roku po raz pierwszy stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z sezonu  2018. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam do sprawdzania wideo.

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają.