tryb pełnoekranowy
na skróty

Albumy ślubne, fotoalbumy, pendrive

przykładowe realizacje albumów ślubnych

Fotoalbum ślubny i pendrive – komplet

Zestaw łączący fotoalbum ślubny i pendrive w jednym opakowaniu. Tkanina, którą obite jest pudełko oraz fotoalbum zmienia kolor zależnie od kąta pod jakim patrzymy.

Fotoalbumy ślubne

Fotoalbum to najefektowniejszy sposób zaprezentowania zdjęć ślubnych. Standardowy fotoalbum ślubny, który oferuję Parom Młodym zawiera 20 rozkładówek formatu 30x30cm. Sztywne karty i sposób szycia fotoalbumu sprawiają, że po otwarciu uzyskujemy płaską powierzchnię o rozmiarze 60x30cm. Fotoalbum zapakowany jest w elegancką, drewnianą kasetkę z grawerem. Okładka fotoalbumu jest taka sama jak w przypadku albumu tradycyjnego – zawiera zdjęcie pod akrylową płytką oraz grawer z imionami.

Albumy tradycyjne

Tradycyjne albumy ślubne o wymiarach 30x30cm. Album wyklejany jest zdjęciami formatu 13x18cm w białych ramkach. Grawerowana okładka z ekoskóry wzbogacona jest o zdjęcie Pary Młodej pod akrylową płytką.


Pendrive

W wersji cyfrowej zdjęcia przekazywane są na grawerowanym pendrive w spersonalizowanym opakowaniu.

Opakowania na odbitki

Opakowania na odbitki są efektownym, a jednocześnie niedrogim pomysłem na pamiątkę bądź prezent. Opakowanie mieści do 100 odbitek formatu 15x23cm. Dostępne są różne kolory.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz dzień bez względu na miejsce.

Moje zdjęcia poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam :). Podczas sesji ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście.