tryb pełnoekranowy
na skróty

Czego słuchają bydgoszczanie

Moja pierwsza filmowa produkcja

Czego słuchają bydgoszczanie

Pomysł na ten filmik, a w zasadzie na jego realizację, bo wiele było już jego edycji na całym świecie, od dawna chodził mi po głowie. Jest to mój pierwszy montaż jaki kiedykolwiek wykonałem dlatego prace nad nim trwały zdecydowanie dłużej niż można byłoby przypuszczać. Nie przedłużając – zapraszam do oglądania, filmik w rozwinięciu wpisu.


14 komentarzy
 • Magdalena napisał(a):28 czerwca, 2013 o 23:34

  Najlepszy filmik!

  Odpowiedz
 • Kwaśny napisał(a):29 czerwca, 2013 o 13:08

  Jak wyżej

  Odpowiedz
 • Marcelo napisał(a):11 lipca, 2013 o 16:17

  They listen to great music, remind me to listen to Alphaville again and found Stradella… wow! Not yet finished the video, got delayed by the music

  Odpowiedz
 • Mevans napisał(a):11 lipca, 2013 o 19:34

  I like the idea behind the video but I just spent $40 downloading music. I feel like this is a conspiracy with the music industry 🙂

  Odpowiedz
 • midnightexpress napisał(a):12 lipca, 2013 o 01:17

  What’s the title of the intro-song? How could you just leave that out ^^ ??

  Odpowiedz
 • Jon napisał(a):12 lipca, 2013 o 09:12

  Omg I’m going to Poland to find a wife! the girls are so hot and the guys are all soft looking dorks, I could go there and have my pick of any female I rant! They wouldn’t be able to resist my rough American demeanor..

  Odpowiedz
  • alex napisał(a):15 lipca, 2013 o 04:07

   I couldnt agree with you more man

   Odpowiedz
 • Neo napisał(a):13 lipca, 2013 o 05:57

  Good god I am in heavy need of that intro song. Anyone have any idea of what it is?

  Odpowiedz
 • crhis napisał(a):15 lipca, 2013 o 01:13

  Why are all Polish people so quick to run off? I never knew them as a “busy” people, that’s for sure. They all walk off at the same moment, kinda strange.

  Odpowiedz
 • öberg napisał(a):21 lipca, 2013 o 20:13

  I really need to know the intro song!
  Is there a hero for me out there who can tell me what song it is?

  Odpowiedz
 • Natalia napisał(a):12 maja, 2014 o 22:26

  Jakiego sprzętu użyłeś do nagrywania ?

  Odpowiedz

Napisz komentarz::

* wymagane


Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2021

W tym roku po raz kolejny stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z mijającego sezonu  ślubnego. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam Was do sprawdzenia moich wpisów o najlepszych zdjęciach ślubnych 2021 i GIF-owym podsumowaniu 2021.

 

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Fotografia nieruchomości

W mojej ofercie oprócz fotografii ślubnej znajdziecie również fotografię nieruchomości i zdjęcia wnętrz. Profesjonalne zdjęcia mieszkań pomogą Wam sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Szczegóły współpracy w zakresie sesji mieszkań i domów wraz z cennikiem zawarłem na podstronie dot. tego zagadnienia - fotografia nieruchomości.

Projektowanie albumów ślubnych

Projektuję albumy ślubne nie tylko dla Par, których śluby fotografowałem. Zajmuję się również projektowaniem albumów z dostarczonych zdjęć. Na podlinkowanej w poprzednim zdaniu stronie znajdziecie informacje dotyczące procesu projektowania i najczęściej zadawane pytania (np. formaty albumów, koszty - ile kosztuje album ślubny, czas realizacji). Natomiast jeśli interesują Was przykładowe realizacje to kilka z nich znajdziecie na stronie poświęconej dostępnym wariantom albumów ślubnych.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają. Więcej na ten temat znajdziecie we wpisie na blogu.