tryb pełnoekranowy
na skróty

Czego słuchają bydgoszczanie

Moja pierwsza filmowa produkcja

Czego słuchają bydgoszczanie

Pomysł na ten filmik, a w zasadzie na jego realizację, bo wiele było już jego edycji na całym świecie, od dawna chodził mi po głowie. Jest to mój pierwszy montaż jaki kiedykolwiek wykonałem dlatego prace nad nim trwały zdecydowanie dłużej niż można byłoby przypuszczać. Nie przedłużając – zapraszam do oglądania, filmik w rozwinięciu wpisu.


14 komentarzy
 • Magdalena napisał(a):Czerwiec 28, 2013 o 23:34

  Najlepszy filmik!

  Odpowiedz
 • Kwaśny napisał(a):Czerwiec 29, 2013 o 13:08

  Jak wyżej

  Odpowiedz
 • Marcelo napisał(a):Lipiec 11, 2013 o 16:17

  They listen to great music, remind me to listen to Alphaville again and found Stradella… wow! Not yet finished the video, got delayed by the music

  Odpowiedz
 • Mevans napisał(a):Lipiec 11, 2013 o 19:34

  I like the idea behind the video but I just spent $40 downloading music. I feel like this is a conspiracy with the music industry 🙂

  Odpowiedz
 • midnightexpress napisał(a):Lipiec 12, 2013 o 01:17

  What’s the title of the intro-song? How could you just leave that out ^^ ??

  Odpowiedz
 • Jon napisał(a):Lipiec 12, 2013 o 09:12

  Omg I’m going to Poland to find a wife! the girls are so hot and the guys are all soft looking dorks, I could go there and have my pick of any female I rant! They wouldn’t be able to resist my rough American demeanor..

  Odpowiedz
  • alex napisał(a):Lipiec 15, 2013 o 04:07

   I couldnt agree with you more man

   Odpowiedz
 • Neo napisał(a):Lipiec 13, 2013 o 05:57

  Good god I am in heavy need of that intro song. Anyone have any idea of what it is?

  Odpowiedz
 • crhis napisał(a):Lipiec 15, 2013 o 01:13

  Why are all Polish people so quick to run off? I never knew them as a “busy” people, that’s for sure. They all walk off at the same moment, kinda strange.

  Odpowiedz
 • öberg napisał(a):Lipiec 21, 2013 o 20:13

  I really need to know the intro song!
  Is there a hero for me out there who can tell me what song it is?

  Odpowiedz
 • Natalia napisał(a):Maj 12, 2014 o 22:26

  Jakiego sprzętu użyłeś do nagrywania ?

  Odpowiedz

Napisz komentarz::

* wymagane


Fotograf ślubny Bydgoszcz

Hej, mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto, ale chętnie uwiecznię Wasz ślub bez względu na miejsce.

Naturalne zdjęcia ślubne

Moje zdjęcia ślubne poznacie po naturalności. Kolory na moich fotografiach, to te same kolory, które widzieliście sami podczas sesji, ceremonii i wesela. Podczas fotografowania stawiam na reportaż - daję się rzeczą dziać, a samemu jedynie je uwieczniam. Podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich bardzo ważny jest dla mnie swobodny kontakt z Parą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej nt moich zdjęć i podejścia do pracy fotografa ślubnego przejrzyjcie, proszę pozostałe podstrony - np. zakładkę oferta albo zdjęcia.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia to będzie mi bardzo miło kiedy skorzystacie z formularza kontaktowego i napiszecie do mnie wiadomość :)

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Jeżeli tutaj trafiliście to prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego albo jesteście zainteresowani fotografią ślubną. Bardzo mnie cieszy, że mnie odwiedzacie i chcecie sprawdzić moje zdjęcia.

Możecie się rozgościć i przejrzeć sobie całą stronę. Zawarłem tutaj informacje o przykładowych pakietach ślubnych i zdjęcia niektórych albumów ślubnych, które oddaję Parom Młodym. Na podstronie zdjęcia znajdziecie wpisy z większymi galeriami z poszczególnych sesji ślubnych.

Jeżeli chcecie przeczytać kilka słów o mnie i zobaczyć moją buziuchnę to odsyłam Was do strony o mnie.

Pytania do fotografa

Jeżeli chcielibyście dostać odpowiedź nie zadając żadnego pytania to może uda Wam się to w dziale FAQ. Zebrałem tam listę pytań, które często słyszę albo sam chciałbym zadać fotografowi ślubnemu. Organizując ślub i wesele może Was czekać kilka spotkań z fotografem, więc jeśli chcecie możecie skorzystać z mojej listy pytań do fotografa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czy mam wolny Wasz termin albo macie do mnie jakieś pytania to korzystajcie śmiało  z formularza kontaktowego.

 

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

W tym roku po raz pierwszy stworzyłem klip z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi z sezonu  2018. Oprócz zdjęć z sesji ślubnych obejrzycie w nim też zdjęcia z przygotowań, ślubów i wesel. Zapraszam do sprawdzania wideo.

Sesja na wieczorze panieńskim

Jeśli szukacie fotografa na wieczór panieński to zdecydowanie chciałyście trafić na stronę o ofercie na sesje na wieczorach panieńskich. Dowiecie się stamtąd trochę więcej nt takich sesji. Najczęściej sesje na wieczorach panieńskich wykonuję w Bydgoszczy i Toruniu, ale nie zamykam się na pozostałe miasta. Bywam też w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

Jeżeli macie jakieś pytania to czekam na wiadomość od Was. Możecie skorzystać z formularza kontaktowego.

Czego słuchają bydgoszczanie

Jakiś czas temu stworzyłem w swoim mieście ciekawy projekt, z którym być może się spotkaliście. W Hey you! What song are you listening to? Bydgoszcz, Poland. / Czego słuchają bydgoszczanie przepytałem bydgoskich przechodniów w słuchawkach jakiej muzyki słuchają.