tryb pełnoekranowy
na skróty

Albumy ślubne, fotoalbumy i fotoksiążki

przykładowe realizacje albumów ślubnych

Fotoalbumy ślubne

Najefektowniejszy sposób zaprezentowania zdjęć ślubnych. Standardowy fotoalbum ślubny, który oferuję Parom Młodym zawiera 20 rozkładówek formatu 30x30cm. Sztywne karty i sposób szycia fotoalbumu sprawiają, że po otwarciu uzyskujemy płaską powierzchnię o rozmiarze 60x30cm. Fotoalbum zapakowany jest w elegancką, drewnianą kasetkę z grawerem. Okładka fotoalbumu jest taka sama jak w przypadku albumu tradycyjnego – zawiera zdjęcie pod akrylową płytką oraz grawer z imionami.

Albumy tradycyjne

Tradycyjne albumy ślubne o wymiarach 30x30cm. Album wyklejany jest zdjęciami formatu 13x18cm lub 15x23cm w białych ramkach. Grawerowana okładka z ekoskóry wzbogacona jest o zdjęcie Pary Młodej pod akrylową płytką.

Fotoksiążki

Fotoksiążki ślubne o wymiarze 20x30cm pozwalają na bardzo dobrą ekspozycję zdjęć w nieco większym formacie. Okładki są spersonalizowane tak jak w przypadku tradycyjnych albumów ślubnych.

Pendrive lub płyta

W wersji cyfrowej zdjęcia przekazywane są na grawerowanym pendrive lub płycie DVD w spersonalizowanym opakowaniu.

Opakowania na odbitki

Opakowania na odbitki są efektownym, a jednocześnie niedrogim pomysłem na pamiątkę bądź prezent. Opakowanie mieści do 100 odbitek formatu 15x23cm. Dostępne są różne kolory. Na zdjęciach prezent dla rodziców Beaty i Kacpra.

Adam Kołodziejczak – o mnie

Jestem studentem elektroniki i telekomunikacji na UTP w Bydgoszczy.

Kontakt
Czego słuchają bydgoszczanie
Adam Kołodziejczak @ Flickr